همایش تخصصی حسابداری و دنیای پر شتاب تغییرات

همایش تخصصی حسابداری و دنیای پر شتاب تغییرات

مجموعه «مالی سرا» با در پیش گرفتن رویکردی نوآورانه در زمینه آموزش‌های تخصصی آفلاین و حضوری در حوزه‌های مالی، حسابداری و سواد مالی عمومی سعی در رفع خلاء کنونی موجود در رابطه با آموزش‌های با کیفیت در حوزه مالی و حسابداری، برطرف ساختن نیازهای روز جامعه حسابداری و مالی، دارد. 

این مجموعه دارای تفاهم‌نامه همکاری با مرکز خدمات تخصصی دانشگاه تهران (شعبه دانشکدگان فارابی) می‌باشد و دوره‌هایی را به صورت مشترک و با گواهینامه رسمی دانشگاه تهران برگزار می‌نماید. مالی سرا به دنبال راه‌اندازی یک دایره‌المعارف جامع آموزشی در حوزه‌های مالی، حسابداری و سواد مالی عمومی می‌باشد.

در این راستا، مجموعه مالی سرا مفتخر است که اقدام به برگزاری رویدادی بزرگ با عنوان "همایش تخصصی حسابداری و دنیای پر شتاب تغییرات" با حضور بهترین و مجرب‌ترین اساتید دانشگاهی و حرفه‌ای، نموده است.

این رویداد بزرگ در تاریخ ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۲ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.

اگر همیشه نسبت به تغییرات در حرفه حسابداری با چالش مواجه هستید و همواره به دنبال روش‌هایی برای بهبود دقت و کارایی در بازار حسابداری و مالی هستید، "همایش تخصصی حسابداری و دنیای پر شتاب تغییرات" را از دست ندهید. این همایش، فرصتی است برای آشنایی با آخرین مفاهیم و استاندارد‌های حسابداری و مالی که به سرعت در حال تغییر و تحولات بزرگ هستند.

در این همایش، صاحبان کسب‌وکار، حسابداران، مدیران و مشاوران مالی و اشخاص حرفه‌ای مطرح در سطح کشور همچنین اساتید دانشگاهی مجرب حرفه حسابداری و مالی حضور داشته و با یکدیگر در ارتباط و تعامل خواهند بود و شاهد اشتراک‌گذاری دانش و تجربه وسیعی در این رویداد بزرگ خواهیم بود.

در این همایش، سخنرانان و متخصصان برجسته حوزه حسابداری و مالی مشارکت خواهند داشت و آخرین روش‌ها و تکنولوژی‌های پیشرفته را به شرکت‌کنندگان آموزش خواهند داد.

در راستای صحبت پیرامون این همایش بزرگ، مکالمه‌ای با جناب آقای دکتر امید فرجی، مدیرعامل مجموعه مالی سرا و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، انجام شده است:

جناب دکتر فرجی در رابطه با اهداف برگزاری این رویداد بزرگ، چنین بیان می‌کنند:

باتوجه به تغییراتی که در حوزه استانداردهای حسابداری و حسابرسی، قوانین و مقررات مالیاتی و دستورالعمل های راهبری شرکتی صورت گرفته و همچنین ظهور سریع و پر شتاب فناوری ها و تکنولوژی های نوین از جمله هوش مصنوعی و تاثیری که بر بازارکار و همچنین فرآیندهای حسابداری خواهند داشت، آموزش و آگاه سازی اعضای حرفه از جمله اقدامات ضروری است که بایستی توجه ویژه ای به آن ها شود. از جمله اهداف اصلی برگزاری این همایش، هم اندیشی بین بزرگان و اعضای حرفه و آموزش و آگاه سازی اعضای حرفه می باشد.

از جمله اهداف برگزاری همایش تخصصی حسابداری و دنیای پر شتاب تغییرات:

 آشنایی با آخرین قوانین و مقرارت مالیاتی

 چالش های سامانه مودیان مالیاتی

 دستورالعمل راهبری شرکتی

 هوش مصنوعی و‌ علم داده در حسابداری

 حسابرسی داخلی و مدیریت ریسک

 آخرین تغییرات در استانداردهای حسابداری، حسابرسی و‌ چالش های حرفه

همایش تخصصی حسابداری و دنیای پر شتاب تغییرات

آقای دکتر فرجی در پاسخ به این سوال که چه کسانی می توانند در این همایش شرکت کنند، بیان می دارند:

این همایش برای تمامی اعضای حرفه حسابداری از جمله اعضای انجمن های حرفه ای حسابداری، مدیران مالی، مشاوران مالی، سرپرستان حسابداری، معاونت های مالی و اقتصادی، حسابداران، حسابرسان، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حسابداری و دیگر رشته های حوزه مالی، و همچنین صاحبان کسب و کارهایی که در تلاش برای ارتقا سازمان خود هستند، بسیار مفید خواهد بود و نیز فرصتی برای دانشجویان خواهد بود تا برای ورود به عرصه حسابداری در دنیای واقعی و عملی آمادگی و آگاهی لازمه را کسب کنند.

نکته قابل ذکر این می باشد که این همایش فرصتی استثنایی جهت شبکه سازی میان سازمان ها و افراد حاضر در همایش و همچنین بحث و تبادل نظر با اساتید و بزرگان عرصه حسابداری خواهد بود.

جناب دکتر فرجی در رابطه با سرفصل های مورد بحث در این همایش چنین بیان داشتند:

همایش تخصصی حسابداری و دنیای پرشتاب تغییرات دارای 5 پنل به شرح ذیل خواهد بود:

 پنل راهبری شرکتی، مدیریت ریسک و حسابرسی داخلی

 پنل آخرین تغییرات در قوانین و مقررات مالیاتی

 پنل آخرین تغییرات در استانداردهای حسابداری

 پنل آخرین تغییرات در استانداردهای حسابرسی

 پنل علم داده در حسابداری و حسابداری مدیریت

همچنین آقای دکتر فرجی، مدیرعامل مجموعه مالی سرا و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، در رابطه با امتیازهای در نظر گرفته شده برای شرکت کنندگان در این همایش چنین گفته اند:

برای شرکت کنندگان در همایش مدارکی به شرح ذیل اعطا خواهد شد:

 گواهینامه رسمی از مرکز آموزش های آزاد دانشگاه تهران

 گواهینامه رسمی از آکادمی مالی سرا

 گواهینامه رسمی از انجمن مدیران مالی حرفه ای ایران

همچنین باید بگوییم که حضور اعضای جامعه حسابداران رسمی ایران در این همایش، بعنوان ساعات آموزشی مورد تایید جامعه حسابداران رسمی محسوب خواهد شد.

نویسنده: سمیه جهانی

دیدگاه کاربران (0)